ÁLLÁSAJÁNLAT

építész tervezőt

keresünk csapatunkba

Szeretni fogod ezt a munkát, ha most magadra ismersz:

  • elkötelezett a faépítészet, különösen a CLT, a moduláris és a nagypaneles építési technológiák iránt;
  • független személyiség, aki képes folyamatokban gondolkodni, problémákat önállóan megoldani és a rendelkezésre álló források felhasználásával újszerű megoldásokat találni;
  • fejlesztői attitűd, igény a folyamatos tanulásra, tapasztalatainak és ismereteinek megosztására másokkal;
  • design & build karakter, akit motivál, ha felállhat a rajzasztaltól és átmehet a műhelybe konzultálni vagy kipróbálni egy új ötletet;
  • nyugodt és összeszedett egyén, aki hatékonyan kezeli az idejét és képes több feladatot elvégezni;
  • együttműködő csapatjátékos, aki nyitott a konstruktív megbeszélésekre, ötletekkel járul hozzá a folyamatok javításához; termékfejlesztéshez, de a laza pillanatokban is szívesen teszi bele magát;
  • képes a helyzeteket több nézőpontból vizsgálni, látni a nagy összefüggéseket projekt és cégcsoport szinten egyaránt.

Feladatok, amiben számítunk rád:

  • Mikro sorozatgyártású modulos épületek tervezése, gyártáscentrikus szemlélettel;
  • Közreműködés egyedi, nagypaneles köz – és lakó épületek tervezésében kivitelezésében;
  • Ötlettől a gyártmánytervig kísérni a tervezés és a megvalósítás folyamatait.

Szeretnénk, ha ezekben otthonosan mozognál:

  • Építész tervezés, 1-3 éves releváns munkatapasztalattal és szakirányú végzettséggel;
  • Faépítészeti tapasztalat előnyt jelent;
  • ArchiCAD;
  • Microsoft Office.

Amit mi nyújtunk neked:

  • Kihívást jelentő izgalmas faépítészeti projektekben való részvétel;
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség a CLT technológia terén;
  • Alakulóban lévő progresszív csapat, amihez most csatlakozhatsz;
  • Munkavégzéshez szükséges laptop, mobiltelefon;
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony;
  • Utazási költségtámogatás.

Munkavégzés helye: Balatonvilágos – modern irodai környezet

Ha érdekel ez a lehetőség, kérjük, jelentkezz online és küld el önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében az info@keycohouse.com email címre Schmideg András cégvezető részére.